شرکت گوهر فام با ظرفیت تولید بالغ بر 4000 تن در سال از جمله تولید کنندگان عمده رنگ پودری در ایران می باشد. تولید انواع رنگ با پایه اپوکسی ، پلی استر و اپوکسی  _ پلی استر با استفاده از مدرنترین ماشین آلات صنعتی و تجهیزات دانشگاهی انجام می پذیرد که در فام ها و با براقیت ها و بافتهای متفاوت از جمله چکشی، سمباده ای، متالیک ، چرمی و غیره قابل ارائه می باشد.

از مزایای رنگ پودری در مقایسه با رنگهای مایع می توان جلوگیری از آلودگی محیط زیست با حذف حلال ها ، زیاد بودن عمر انبارداری ، افزایش تولید با راندمان بهتر و کیفیت برتر ، سهولت در مصرف و حمل و نقل، حداقل ضایعات به هنگام مصرف ، کیفیت بالا و صرفه جوی در انرژی و فضای انبارداری را نام برد .

با توجه به مشخصات خوب مکانیکی و شیمیایی رنگهای پودری،ازاین نوع رنگ ها می توان برای پوشش دهی لوازم الکترونیکی ، خانگی ، اداری ، ساختمانی ، ادوات کشاورزی ، قطعات اتومبیل ، همچنین موارد مشابه که نیاز به رنگ با کیفیت بالا می باشد استفاده نمود. رنگهای پودری با به کارگیری سیستمهای پاشش الکترو استاتیک دستی یا اتوماتیک روی سطوح رسانا و بصورت کوره ای قابل استفاده می باشد.

محصولات:

رنگ اپوکسی پلی استر کرونا

-2اپوکسی - پلی استر ، ترایبو

-3اپوکسی - پلی استر PC-HC (Clear,Transparent)-hybrid

-4اپوکسی - پلی استر ، چرمی

-5اپوکسی - پلی استر ، چکشی

6-اپوکسی - پلی استر ، سنباده ای

7-اپوکسی - پلی استر ، متالیک

8-رنگ اپوکسی پلی استر کرونا( PC- T( TGIC

9-رنگ اپوکسی پلی استر ترایبو( ( PC- T TGIC,Tribo

10-اپوکسی - پلی استر – ترایبو ( PC - HT(Clear, Transparent

11-رنگ پلی استر ، چرمی ( PC- TW(TGIC

12- رنگ پلی استر ، متالیک (PC-TM(TGIC

13- رنگ پلی استر، سنباده ای (PC-TS (TGIC